RAVNATELJICA:

Melita Muškardin, mag.praesc.educ.

 

ADMINISTRATIVNO-RAČUNOVODSTVENI DJELATNICI:

Alma Šeperović, dipl.iur. – tajnica

Jasmin Licitar, mag.oec. – voditelj računovodstva

Iva Kuntić, SSS – administrativno-računovodstvena djelatnica

Marica Čeliković, VŠS – administrativna djelatnica

 

STRUČNE SURADNICE:

Doris Vešković Muškardin, mag.paed.

Patricija Kučica Vajentić, mag.psych.

Patricija Kuljanić, mag.psych.

Marijana Kovačić, mag.logoped.

 

RADNE TERAPEUTKINJE:

Nikolina Janeković, bacc.therap.occup.

Petra Domac, bacc.therap.occup.

 

ODGOJITELJI:

CENTRALNI OBJEKT, MALI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Krijesnice

Mirjam Pahljina Hernandez, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Monica Jukić, univ.bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Hobotnice

Ivana Vogrinc, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Sandra Jureković, mag.paed.

 

Odgojno-obrazovna skupina Fritulice

Yvonne Vidulić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Laura Raić, univ.bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Točkice

Nikolina Maričić Marinculić, bacc.praesc.educ.

Sara Blagojević, univ.bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Mravići

Marina Kajkara, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Eleonore Fuzul, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Kockice

Borka Karčić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Ana Bodiš, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Bubamare

Jelka Birinji, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Karla Jovanov, univ.bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Balončići

Monika Miočić, mag.praesc.educ.

Nikola Grgić, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Loptice

Ana Begić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Marija Eliza Sereki, univ.bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Gumbići

Tonka Kunda, bacc.praesc.educ.

Doris Mustać, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Sunašca

Ines Mlikota, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Martina Blajić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

PODRUČNO ODJELJENJE PERLA, MALI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Žabice

Tjaša Andrenšek, bacc.praesc.educ.

Antoneta Glaurdić, SSS

 

Odgojno-obrazovna skupina I Calimeri

Barbara Letić Mujačić, mag.praesc.educ.

Adriana Kučić Brusić, mag.praesc.educ.

 

PODRUČNO ODJELJENJE NEŠPULA, VELI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Slonići

Ozana Pavlović, bacc.praesc.educ.

Kristina Regvat, mag.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Ribice

Sandra Pastuović, VSS

Anja Antoninić, SSS

 

PODRUČNO ODJELJENJE ŽIŽULA, VELI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Cvjetići

Tajana Jugo, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Ema Batistić, SSS

Tatjana Hudec, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

Odgojno-obrazovna skupina Pčelice

Sandra Uravić Nardi, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Andrea Mužić, univ.bacc.praesc.educ.

 

PODRUČNO ODJELJENJE ŽALIĆI, NEREZINE

Odgojno-obrazovna skupina Zvjezdice

Amelija Cvitkušić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Ivana Uremović, SSS

 

POMOĆNO-TEHNIČKI DJELATNICI:

Kata Divić, SSS – kuharica 1

Tanja Starčević, SSS – kuharica 2

Nevenka Knežević, KV – kuharica 2

Slavica Šutić, KV – pomoćna kuharica

Ivana Tuček, NSS – pomoćna kuharica

Rozmari Antoninić, SSS – pomoćna kuharica

Sofije Gashi, NSS – pomoćna kuharica

Stefan Blazinić, SSS – pomoćni kuhar

Šemsa Mujačić, SSS – pomoćna kuharica/spremačica

Lidija Dumenčić, SSS – pomoćna kuharica/spremačica

Barbara Kučić Drenovski, SSS – pomoćna kuharica/spremačica

Srđan Ivanišević, SSS – domar 1

Fjodor Stopar, SSS – domar 2

Merima Mujić, SSS – pralja-švelja

Razija Svilar, NKV – spremačica

Štefica Štrbac, KV – spremačica

Besire Gaši, NSS – spremačica

Branka Strika, SSS – spremačica

Natali Alavanja, SSS – spremačica

Stoja Miočić, SSS – spremačica

Gabrijela Mužić, SSS – spremačica

Tomislav Štajduhar, SSS – spremač

Ljiljana Erlić, SSS – spremačica/pomoćni radnik

Melita Bogdanović, KV – spremačica/pomoćni radnik