RAVNATELJICA:

Melita Muškardin, mag.praesc.educ.

 

ADMINISTRATIVNO-RAČUNOVODSTVENI DJELATNICI:

Alma Šeperović, dipl. iur. – tajnica

Marica Čeliković, VŠS – administrativna djelatnica

Jasmin Licitar, mag.oec. – voditelj računovodstva

Iva Kuntić, SSS – administrativno-računovodstvena djelatnica

 

STRUČNE SURADNICE:

mr.sc. Tanja Perić, prof.psih.

Patricija Kučica Vajentić, mag.psiholog.

Marijana Kovačić, mag.logoped.

Doris Vešković Muškardin, mag.pedagog.

 

RADNE TERAPEUTKINJE:

Nikolina Janeković, bacc.therap.occup.

Petra Domac, bacc.therap.occup.

 

ODGOJITELJI:

CENTRALNI OBJEKT, MALI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Kockice

Borka Karčić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Ana Bodiš, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Bubamare

Ratko Vogrinc, bacc.praesc.educ.

Tjaša Andrenšek, SSS

 

Odgojno-obrazovna skupina Balončići

Monika Miočić, mag.praesc.educ.

Nikola Grgić, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Loptice

Ana Begić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Andrea Krasnić, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Gumbići

Tonka Kunda, bacc.praesc.educ.

Doris Mustać, bacc.praesc.educ.

 

Odgojno-obrazovna skupina Otočići

Ines Mlikota, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Martina Blajić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

Odgojno-obrazovna skupina Leptirići

Jelka Birinji, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Jadranka Macola, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

Odgojno-obrazovna skupina Notice

Danica Sendo, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Mirjam Pahljina Hernandez, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

Odgojno-obrazovna skupina Zvončići

Tajana Jugo, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Ivana Vogrinc, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

Odgojno-obrazovna skupina Školjkice

Marina Kajkara, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Eleonore Fuzul, SSS

 

Odgojno-obrazovna skupina Lavandice

Yvonne Vidulić VŠS, odgojitelj predškolske djece

Mirjana Brezac, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

PODRUČNO ODJELJENJE PERLA, MALI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina I Calimeri

Barbara Letić Mujačić, mag.praesc.educ.

Adriana Kučić Brusić, mag.praesc.educ.

 

PODRUČNO ODJELJENJE NEŠPULA, VELI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Slonići

Ozana Pavlović, bacc.praesc.educ.

Natalia Antunović, bacc.praesc.educ.

 

PODRUČNO ODJELJENJE ŽIŽULA, VELI LOŠINJ

Odgojno-obrazovna skupina Cvjetići

Sandra Uravić Nardi, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Ljiljana Urem, SSS

Tatjana Hudec, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

Odgojno-obrazovna skupina Pčelice

Kristina Badurina, mag.praesc.educ.

Sara Blagojević, SSS

 

PODRUČNO ODJELJENJE ŽALIĆI, NEREZINE

Odgojno-obrazovna skupina Zvjezdice

Đurđica Crneković, VŠS, odgojitelj predškolske djece

Amelija Cvitkušić, VŠS, odgojitelj predškolske djece

 

POMOĆNO-TEHNIČKI DJELATNICI:

Kata Divić, SSS – glavna kuharica

Tanja Starčević, SSS – kuharica u PO Žižula

Nevenka Knežević, SSS – kuharica

Slavica Šutić, SSS – pomoćna kuharica

Ivana Tuček, NSS – pomoćna kuharica

Rozmari Antoninić, SSS – pomoćna kuharica

Šemsa Mujačić, SSS – pomoćna kuharica/spremačica u PO Perla

Lidija Dumenčić, SSS – pomoćna kuharica/spremačica u PO Nešpula

Stefan Blazinić, SSS – pomoćni radnik u kuhinji u PO Žižula

Srđan Ivanišević, SSS – radnik na održavanju

Fjodor Stopar, SSS – radnik na održavanju

Tomislav Štajduhar, SSS – pomoćni radnik na održavanju

Merima Mujić, SSS – pralja/švelja

Razija Svilar, NKV – spremačica

Štefica Štrbac, SSS – spremačica

Besire Gaši, NSS – spremačica

Natali Alavanja, SSS – spremačica

Branka Strika/Sofije Gashi, SSS – spremačica

Gabrijela Mužić, SSS – spremačica

Melita Bogdanović, SSS – spremačica u PO Žižula

Ljiljana Erlić, SSS – spremačica u PO Žižula